Hoe zoiets gewoon
zo schoon kan zijn
“Zot hè, hoe zoiets gewoon zo schoon kan zijn,” hoorde ik van Goele en Dries toen ze voor het eerst hun foto’s zagen. Die verwondering en dat enthousiasme over het resultaat van een namiddag samen zijn. Héérlijk!
om samen te blijven
delen, vastpakken, vertellen
“We willen dat al lang eens doen: de gewone momenten van ons gezin in beeld laten brengen. Maar door de drukte komt dat er niet van. Hoog tijd om daar verandering in te brengen. :)”
Wafels bakken. Oh, die geur! <3. Nagels lakken. Zotte toeren op de trampoline in de tuin en even langs de speeltuin. Ook al voelde het voor hen misschien als chaos of als ‘weinig bijzonders’. Ik zag zo véél super schone momenten. Zo veel expressie, interactie en momenten die dit zalige gezin nog héél lang zal koesteren. Yes, daar loopt mijn hart van over.
Geniet mee van
hun gezellige namiddag
gewoon zo schoon gezinsfoto
gezinsfotograaf echte momenten spontane gezinsfoto
Bogaardstraat 48
2480 Dessel
BTW BE0708 908 959